השכרת מקרנים

השכרת מקרנים לבחירה

Download the PDF file .

השכרת מקרנים לכל מטרה!

עומדים לקיים אירוע עסקי או כנס מקצועי ומחפשים אחר פתרונות הקרנה מתקדמים? רוצים להבטיח לעצמכם את איכויות ההקרנה הטובים ביותר? אצלנו בחברת דורון- הקרנות מחשב ווידאו, תוכלו ליהנות מהיצע מגוון ומקצועי של שירותים המתמקדים בפתרונות מולטימדיה לכל סוגי האירועים, הכנסים, ימי העיון והתערוכות.

פתרונות המולטימדיה שלנו לאירועים משלבים בתוכם שירותי השכרת מקרנים המאפשרים גם לכם ליהנות מהתאמה פונקציונאלית מלאה בין צרכי האירוע לציוד ההקרנה המסופק על ידינו.

דורון השכרת מקרנים, שהידע והניסיון פוגשים את ציוד ההקרנה המתקדם מסוגו בעולם

על מנת להעמיד לרשותכם את פתרונות המולטימדיה האופטימאליים ביותר לאירוע, אנחנו בחברת דורון-הקרנות מחשב ווידאו, מתכננים בקפידה את מערך הקרנות ה-וידאו ומחשב הנדרש לכם. לרשותנו, ניסיון מקצועי של למעלה מ-30 שנה בענף הקרנות המחשב וה-וידאו, דבר המאפשר לנו לתכנן ולהעמיד לרשותכם את מערכות ההקרנה האופטימאליות ביותר לכל אירוע, וכל זאת באמצעות מערכות הציוד המתקדמות ביותר.

כל סוגי המקרנים לכל מטרת השכרה

כאחת מהחברות המובילות ביותר בישראל בענף שירותי הקרנות המחשב וה-וידאו, אנחנו בחברת דורון, מחזיקים במערכות ההקרנה המתקדמות מסוגן בעולם. המקרנים המוצעים על ידינו לצרכי השכרה יומית או תקופתית הינם מקרנים ברזולוציית FULL-HD, ולצידם אנו מספקים בעבורכם את כל מעטפת הצפייה הנדרשת לכם, החל מממסכי לד וקירות וידאו ועד למערכות שליטה וסנכרון.

מערכות ההקרנה להשכרה המוצעות על ידינו כוללות את המקרנים של המותגים החזקים והמובילים ביותר בענף, לרבות מקרני SANYO, מקרני SONY, מקרני MISTUBUSHI  ועוד.

השכרת מקרנים באמצעות דורון-הקרנות מחשב ווידאו- מה השירות כולל?

  • תכנון מערכי הקרנה בהתאמה אישית –צוותי הייעוץ והמכירה שלנו ילוו אתכם לאורך כל הדרך ויספקו גם לכם פתרונות הקרנה המותאמים באופן אישי לאירוע אותם עומדים להפיק.
  • השכרת מקרנים ללא הגבלת זמן וציוד- מערך הציוד העומד לרשותנו, מאפשר גם לכם ליהנות משירותי השכרת מקרנים ללא הגבלת זמן וציוד
  • פתרונות התקנה ותמיכה טכנית במהלך האירוע- לרשותנו, צוותי הקמה ותמיכה טכנית המלווים אתכם לאורך כל שלבי האירוע, החל משלבי ההקמה ועד למתן פתרונות תפעול בזמן אמת.

שירותי ההשכרה שלנו מיועדים בין היתר לחברות הפקת אירועים ויחסי ציבור, מוסדות ציבור וחינוך, משרדים ממשלתיים, חברות וארגונים במגזר העסקי, מוזיאונים, גלריות וגם לסקטור הפרטי המעוניין להבטיח לעצמו פתרונות הקרנה מקצועיים לכל אירוע ולכל מטרה.

מערכות ציוד ההקרנה אותן אנו משכירים לאירועים, משלבות בתוכן (בהתאם לצורך) גם מסכי צפייה מכל סוג ובכל גודל. בין יתר המסכים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא: מסכי ענק לאירועים המנויים, מסכי LED ומסכי LCD, צגים שטוחים בכל גודל, קירות לד וקירות וידאו. כמו כן, אנו מספקים ללקוחותינו מערכות ציוד היקפי ומערכות אודיו להשבחת איכויות הצפייה.

רוצים לדעת יותר על שירותי השכרת מקרנים בחברת דורון-הקרנות מחשב ווידאו? צרו איתנו קשר עוד היום!